Túžite po väčších perách? Nasledujúce riadky sú v tom prípade určené práve pre vás. :-)

Zväčšenie pier prebieha za pomoci aplikácie exkluzívnej vysoko čistej kyseliny hyalurónovej Juvéderm. Vo forme priehľadného gélu je táto maximálne bezpečná a telu vlastná látka aplikovaná tenučkou ihlou do červene pier. Vďaka mäkkej konzistencii gélu a jeho maximálnej poddajnosti je možné pery krásne vytvarovať – to znamená zvýrazniť ich kontúry, pozdvihnúť padnuté kútiky, prípadne skorigovať viditeľnú asymetriu.Navyše obsahuje lidokaín, ktorý zabezpečuje počas aplikácie väčší komfort a minimálnu bolesť vďaka jeho anestetickým účinkom. Samotný zákrok vo veľkom vyhľadávajú i ženy – fajčiarky, keďže v rámci procedúry dokážeme vyplniť aj drobné „fajčiarske“ vrásky okolo pier.

Efekt po aplikácii sa dostaví ihneď. Tesne po zákroku sa môže objaviť mierny opuch, ktorý za 1–2 dni zmizne. Výsledok po prvej aplikácii je veľmi individuálny, v priemere vydrží 8-12 mesiacov. Procedúra nezaberie viac ako 15 minút a po jej skončení sa môžete tešiť na vysnívané  pery.

Pery pred a po
Akciu nájdete na http://iem.sk/akcie/ . Platnosť kupónu platí 1 rok od zakúpenia. Objednávať sa môžete na bezplatnej linke 0800 500 511 alebo na mob. čísle 0910 111 669, prípadne priamo cez webovú stránku IEM – www.iem.sk. Miesto pôvodných 290 € teraz zaplatíte za 1 ml kyseliny hyalurónovej Juvéderm 179 €.