Moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe 2009 – i to je Jasmina Alagič, v súčasnosti jedna z najvychytenejších tvárí slovenského šoubiznisu. A my sa veľmi tešíme, že starostlivosť o zovňajšok zverila aj do našich rúk. :-)

O tom, že patríte medzi najkrajšie ženy na Slovensku niet pochýb. Čo robíte pre svoj vzhľad?

Držím sa hesla – Vzhľad je zrkadlom vnútra. Snažím sa stravovať zdravo, hoci tí, čo ma poznajú, vedia, ako ľúbim jesť. Nie sú to však tučné a vyprážané jedlá. K tomu športujem, každý deň som v pohybe a to je podľa mňa ideálna, osvedčená kombinácia. No samozrejme som iba človek a tak musím priznať, že ani v jednom nebývam na sto percent dôsledná. (smiech)

Je o vás známe, že dlhé roky ste sa trápili pre problematickú pleť. Ako sa o ňu staráte v súčasnosti?

Základom je samozrejme kvalitné odlíčenie, kým idem spať. Keď mám prácu, vždy mám na sebe make-up, takže na tomto si dávam skutočne záležať. Pravidelne navštevujem Inštitút estetickej medicíny v Pezinku a musím povedať, že Alenka Pallová urobila s mojou pleťou zázraky. Nielenže mi odporučila skvelé procedúry, akými sú ProFacial, LED Terapia či Oxygenesis – liečba kyslíkom, ale taktiež používam výrobky àla Palla a na tie nedám dopustiť. Až mám občas pocit, že boli vyvinuté priamo pre mňa. (smiech)

V čom si myslíte, že je IEM jedinečný?

Už v úvodných sekundách, keď vstúpite do priestorov IEM, sa cítite výnimočne. Máte pocit jedinečnosti – či už vďaka prekrásnym priestorom alebo personálu, ktorý je maximálne profesionálny, ústretový a priateľský zároveň.

Aký máte vo všeobecnosti názor na estetické vylepšenia?

Nemám proti nim vôbec nič. Mňa osobne napríklad mrzí, že ma ľudia považujú za vyumelkovanú. Pritom mojím jediným vylepšením sú pery zväčšené o minimálnu dávku kyseliny hyalurónovej. Som za to, že máme iba jeden život, a nie je nič na tom chcieť ho prežiť spokojný sám so sebou. A pokiaľ k tomu patria estetické vylepšenia, prečo nie?

Zdroj foto: Instagram