V súvislosti s letom narastá počet ľudí, ktorí cielene vyhľadávajú tie najefektívnejšie (a pritom najmenej namáhavé) spôsoby chudnutia a zmenšenia prípadnej celulitídy.

Nebudeme vám tvrdiť, že zázraky možno dosiahnuť aj bez úpravy stravy a pridania športových aktivít do každodenného života, to určite nie. No existujú finty, ktoré vám na ceste k dokonalej figúre pomôžu. A jednou z nich je úžasný, zdravý nápoj na chudnutie.

Dodržiavať pitný režim počas dňa, špeciálne pri stúpajúcej teplote ovzdušia, je veľmi dôležité. Výhodou tohto nápoja je, že ho môžete popíjať v neobmedzenom množstve kedykoľvek si spomeniete, čím zabijete hneď tri muchy jednou ranou – nielenže dodáte organizmu množstvo potrebných živín a tekutín, ale ešte sa postaráte o cielený úbytok centimetrov z vašich problematických partií.

Pripravte si nápoj na chudnutie:
•    1 citrón
•    8 pohárov filtrovanej vody
•    1 uhorku
•    niekoľko lístkov čerstvej mäty
•    zázvor

Takýto je postup:
Poumývajte citrón a rozrežte ho na dve polovičky. Každú z nich potom nakrájajte na menšie kúsky a pridajte ich do džbánu s vodou. Ošúpte uhorku a narežte na tenké plátky. Spolu s lístkami čerstvej mäty ju primiešajte do vody s citrónom, nastrúhajte zázvor a všetky ingrediencie spolu dôkladne premiešajte. Džbán prikryte uzáverom, nápoj nechajte v chladničke odstáť a poriadne vychladnúť. Tento osviežujúci drink si doprajte kedykoľvek pocítite smäd. Prvé pozitívne účinky jeho pravidelného popíjania zbadáte už po prvom týždni.

Zdroj: www.homehealthyrecipes.com, YouTube Screen Shot, Zelené Jablko