S ponukou tvárových ošetrení s omladzujúcim efektom nekončíme ani v júli. Práve naopak. Máme pre vás bezkonkurenčnú ponuku!

Veľmi príjemným spôsobom, ako dodať pokožke vystavovanej slnečnému žiareniu vzpruhu a mladistvejší vzhľad, je tvárové ošetrenie ProFacial.

ProFacial tvárová procedúra pozostáva zo 4 ošetrení:

  1. Ozonizácia – vďaka Ozónoterapii (v rámci zákroku ju poskytujeme zdarma), bude vaša pleť dokonale pripravená na zákrok, čistá a vydezinfikovaná.
  2. Rádiofrekvencia – tá sa postará o prehriatie pokožky a dôležitú aktiváciu kolagénových vlákien.
  3. Čistenie a výživa – ďalším, v poradí tretím krokom ku krásnej tvári, je zapracovanie troch účinných roztokov. Tie zodpovedajú za odstránenie odumretých kožných buniek a vyčistenie pleti mliečnou kyselinou, taktiež za aplikáciu čistiaceho roztoku s kyselinou salicylovou proti pórom a tiež akné, i zvýšenie hydratácie pomocou roztoku s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej.
  4. Ionoforéza – je štvrtým a zároveň posledným dielikom v skladbe tohto unikátneho ošetrenia. Bez použitia invazívnych metód sa postará o presun aktívnych látok hlboko do tkanív, čím napomáha k celkovému ozdraveniu a dôslednej regenerácii pokožky. Ionoforéza sa postará o vypnutie pleti, dodá jej elasticitu a stimuluje tkanivo a svalstvo. Následne je pleť úžasne hladká a vypnutá.

Koľko ošetrení je potrebné absolvovať?

Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku odporúčame klientom absolvovať 4 – 6 ošetrení jedenkrát týždenne. Následne stačí výsledky ProFacial už iba udržiavať, a to v ideálnej periodicite raz mesačne.

AKCIA!

Nepremeškajte jedinečnú možnosť absolvovať ošetrenie ProFacial za akciovú cenu 69 Eur  (bežne stojí 90 Eur)!

Objednať sa môžete telefonicky na našej bezplatnej linke 0800 500 511 alebo priamo cez našu internetovú stránku www.iem.sk.

Profacial2