V utorok 22.5. večer sa v priestoroch známeho obchodného centra otvorili dvere novej predajne pánskeho oblečenia šitého na mieru. O výbornú náladu tu počas celého večera dbal moderátor Michal Sabo. Ten navštevuje aj náš Inštitút a my sme za jeho priazeň veľmi vďační. :-)

Michal Sabo je všetkým známy aj vďaka uvoľnenému, športovému štýlu obliekania. V utorok večer ale aj on zmenil imidž a nechal sa prehovoriť na formálnejší outfit. Ten mu mimochodom mimoriadne pristal. „Obleky sú krok mimo mojej komfortnej zóny, zatiaľ to pre istotu skúšam cez casual wear. No už mám dosť rokov, do dôchodku hádam do oblekov dozriem,“ priznal obľúbený rozhlasový spíker.

Na prehliadkovom móle sa Sabo ukázal v spoločnosti herca Juraja Baču a známeho fotografa Adama Suchánka. Trojica si chvíľku pre seba náramne užila a dokonca zatienili i profesionálnych modelov. „Keď sme nakrúcali Rexa, pochopil som, aký dôležitý je dobrý oblek. Veľa Slovákov však stále netuší, ako sa obliecť do divadla alebo na inú spoločenskú udalosť,“ dodal seriálový komisár. Tak čo dámy, ako sa vám známi krásavci páčia?

1

2

3