Výstižné pomenovanie US Lift. Presne to je revolučná novinka z Ameriky, ktorá predstavuje neinvazívne odstránenie podbradku, jeho lifting a redukciu kože.

O aký typ ošetrenia ide?

Neinvazívne odstránenie podbradku, jeho lifting a redukcia kože je jednoznačne to, čo ocenia všetky dámy s tzv. dvojitou bradou. Procedúra sa teší veľkej obľube najmä v USA. Spomedzi známych celebritných krások ju absolvovala napríklad aj Khloe Kardashian. Žiadnou inou neinvazívnou metódou nemožno dosiahnuť tak unikátne výsledky.

Ako ošetrenie prebieha?

Pomocou jemnej ihly sa do podbradku – do presne určených bodov, vpichne roztok, ktorý rozpúšťa podkožný tuk. Obsahuje totiž látky, ktoré sa vyskytujú v našom organizme. Keď je roztok vstreknutý do určitej podkožnej oblasti, trvalo zničí tukové bunky. Tie následne telo prirodzeným spôsobom odbúra. Po takejto lipolýze dochádza za pomoci kolagenézy aj k spevneniu pokožky. Napriek použitiu lokálneho anestetika, zákrok sprevádza iba mierna bolesť a následný opuch, ktorý zvykne odznieť od 5 do 14 dní. Dĺžka zákroku nepresahuje 30 minút, zvyčajne sa odporúča jednodňová rekonvalescencia. Výsledky s dlhodobým efektom sú viditeľné do 2 až 4 týždňov.

Koľko ošetrení je potrebných?

Počet sedení je individuálny. Niektorým klientom postačia 2-4 ošetrenia, iní pacienti potrebujú absolvovať celkovo 6 ošetrení, ideálne s rozostupom šesť týždňov.

Dvojitá brada

Vďaka perfektným výsledkom ošetrenia sa už po pár týždňoch budete môcť pochváliť krásnym, labutím krkom.