Miss Universe z roku 2009 je na každej spoločenskej akcii neprehliadnuteľná. Štíhla blondínka má šatník plný luxusných kúskov, po jej dlhých nohách túžime azda všetky a krásna tvár, je podľa modelkiných vlastných slov, najmä genetickou záležitosťou. Robí pre svoj zovňajšok vôbec niečo? Aj to sme sa Denisy počas nedávnej návštevy IEM opýtali.

Ste naozaj krásna žena, no netajíte, že pre starostlivosť o svoj zovňajšok toho veľa robiť nemusíte. Ako to?

Ďakujem pekne za kompliment. Mám dobrý genetický základ po mame. Veľký dôraz kladiem na dôkladné odlíčenie pleti pred spaním a ďalšie rutinné veci, ako používanie kvalitnej kozmetiky či dostatočná hydratácia pleti. Nepopieram ani návštevy skrášľovacej kliniky, v mojom prípade Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku. Preferujem však neinvazívne techniky. Zatiaľ som spokojná tak, ako to je. :-)

Náš rozhovor prebieha práve v známom inštitúte. Na aké ošetrenie sa chystáte?

Ide o tvárové ošetrenie Termolifting s prístrojom Protégé. Ako pleť starne, stráca kolagén, respektíve jeho opätovná tvorba sa spomalí, pokožka môže pôsobiť mdlo a uvoľnene. Ošetrenie je veľmi príjemné, pôsobí na mňa ako masáži s lávovými kameňmi. Prístroj zahrieva kožné tkanivo, dochádza k narušeniu a rozkladu kolagénových vlákien pokožky. Vďaka tomu sa (z)aktivizujú bunky tvoriace kolagén, vyplňuje sa štruktúra pokožky a vrásky na tvári začínajú miznúť.

Prečo ostávate verná práve IEM v Pezinku?

Na Inštitúte si cením najmä prístup pani doktorky Pallovej, ktorá je zároveň mojou dlhoročnou priateľkou, ale tiež celého personálu. Spájam si s ním ústretovosť, dôveru a vysokú mieru profesionality a zmysel pre detail. Spokojnosť s realizovanými zákrokmi, ako i príjemné prostredie a celková atmosféra, sú už iba tou pomyselnou čerešničkou na torte.

Aký máte názor na estetické zákroky?

Považujem ich za bežnú súčasť života, nie som proti nim – sama som absolvovala zväčšenie poprsia. Netreba to s nimi ale preháňať, nech nemáme všetky kačacie pery, liposukciu a prsia päťky. Ak sú zákroky realizované v zdravej miere, prečo nie? Dá sa predsa starnúť s gráciou. Aj žena po päťdesiatke môže vyzerať výborne, no nemusí za každú cenu vyzerať ako dvadsiatka.

Denisa

Zdroj foto: Facebook Denisa Mendrejová