Estetická medicína napreduje veľkou rýchlosťou a na tele azda nenájdete oblasť, ktorú by nedokázala vylepšiť, intímne partie nevynímajúc.

Procedúra Protégé Intima si dôveru našich klientok získavala postupne. K jej absolvovaniu totiž bolo potrebné zahodiť ostych. Veď nie každá žena má v sebe dostatok odvahy, aby svoje intímne partie ukázala, obrazne povedané, na verejnosti. Akékoľvek predsudky však nie sú na mieste. V IEM sme tu aj preto, aby sme vám pomohli zdolať akýkoľvek estetický problém. Ten týkajúci sa intímnych miest nevynímajúc.

Čo je Protégé Intima?

Nechirurgický remodeling vonkajších ženských intímnych partií pomocou Protégé Intima je v oblasti estetickej chirurgie vyhľadávanou procedúrou, ktorá potenciálne klientky zaujme hneď z niekoľkých dôvodov:

*ošetrenie je neinvazívne a bezbolestné

*s terapiou nie je spojená rekonvalescencia a ani užívanie analgetík

*zákrok je vhodný pre všetky typy pokožky

*procedúra je overená a klinicky testovaná

*Protégé Intima znižuje potivosť a eliminuje charakteristický pach intímnych partií, pričom sliznica ostáva napätá, svieža a hydratovaná

*z estetického hľadiska dochádza k zníženiu hyperpigmentácie, teda hnedého zafarbenia tkaniva

Odporúčaný interval na podstúpenie intímneho ošetrenia Protégé Intima je jedenkrát týždenne počas prvého mesiaca. Efekt samozrejme nie je trvalý, avšak vydrží minimálne rok. Pre jeho predĺženie odporúčame zákrok opakovať na štvrťročnej báze.

Čo môžete očakávať?

Vo veľkých a malých pyskoch sa zvýši pružnosť a elasticita tkaniva, pričom intenzívny lokálny ohrev pošvového vchodu zlepšuje prietok krvi a stimuluje nervové zakončenia. Vďaka tomu výrazne a dlhodobo zlepšuje sexuálnu aktivitu aj libido.

Výsledky hovoria jasnou rečou

Ošetrenie Protégé Intima na Slovensku ako prvá realizovala majiteľka IEM, MUDr. Alena Pallová, ktorá má pre všetky zvedavé a potenciálne záujemkyne veľavravný odkaz: „Pri testovaní 80 percent pacientok vyhodnotilo zlepšenie vzhľadu ako významné, stredne významné alebo vynikajúce. Až 60 percent žien zas potvrdilo zlepšenie sexuálneho života.“

O bielení intímnych partií ste už počuli? (V IEM ho nerobíme, ale informujeme Vás o ňom :-) )

Koža, ktorá rokmi starne, postupne stráca elasticitu, tmavne, objavujú sa na nej pigmentové škvrny, o farebnej jednotnosti nehovoriac. O tom, že ženy aj muži podstupujú laserové zákroky na odstránenie nežiaduceho ochlpenia v oblasti intímnych partií, ste zrejme počuli. Avšak, obrovskému záujmu sa teší tiež ich bielenie, ktoré je ale odborníkmi označované skôr za rozmar.

S bielením intímnych partií sa začalo v USA, neskôr sa procedúra rozšírila aj do Európy a ďalej na východ. Mimochodom, v pornografickom priemysle ide o celkom bežný zákrok. Bielenie intímnych partií neprináša zdravotné benefity, motivácia ľudí má výlučne estetický charakter.

U žien sa bielia vonkajšie pysky a vagína, u mužov zas penis. Mimoriadne žiadanou oblasťou je konečník pre zosvetlenie a zjednotenie s okolitou pokožkou. Procedúra má dokonca svoje pomenovanie – tzv. anal bleaching. Intímne partie vám vybielia vybrané kozmetické salóny a kliniky krásy. Bielenie sa vykonáva špeciálnym bieliacim krémom milimeter po milimetri pomocou tenkého štetcu. Výsledok býva okamžite viditeľný a bezchybný. Nejde o úplne štandardný zákrok, preto ho majú v portfóliu iba podaktoré zariadenia.

V dnešnej dobe dostať kúpiť i bieliace krémy, ktoré si pre jednoduchú aplikáciu môžete vyskúšať v domácom prostredí. Po sprchovaní si krém nanesiete na požadované miesto a opláchnete vodou. Myslite na to, že kým niekomu takýto krém neprekáža, iný ho môže znášať podstatne horšie a krém mu po vybielení partií navodí pocity pálenia a svrbenia. Zloženie obdobných produktov je totiž agresívne – veď krémy majú schopnosť zničiť pigment. Či podstúpite toto riziko, ostáva na vašom uvážení …

Zdroj foto: Instagram