Našu bikini fitnessku, ktorá už niekoľko mesiacov žije za Veľkou mlákou, vám určite netreba predstavovať. Nikola Weiterová sa však pravidelne vracia i domov na Slovensku a nikdy nevynechá návštevu nášho inštitútu. Pri tej zatiaľ poslednej sme sa s úspešnou kráskou aj porozprávali.

Ako sa staráte o Váš vzhľad?

Keďže som vrcholový športovec, veľa času trávim v posilňovni. Okrem cvičenia sa samozrejme zdravo stravujem. Nemám ale žiadne zázračné metódy. Pri cvičení sa mi zanášajú póry, takže v USA chodievam pravidelne ku kozmetičke. Čo sa estetických zákrokov týka, kliniku krásy navštevujem výlučne doma na Slovensku a roky ostávam verná Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku.

Čo si tu nechávate vylepšiť?

Pred šiestimi rokmi som podstúpila zväčšenie poprsia, v súčasnosti ale zvažujem výmenu implantátov. Po dvadsiatke som začala s aplikáciou botulotoxínu na korekciu mimických vrások. Mala som totiž výraznú čelovú vrásku a taktiež, akonáhle nemám na očiach okuliare, veľa žmúrim. Injektovanie botulotoxínu treba opakovať, ja som v tomto trošku neposlušný pacient a k doktorke Pallovej chodievam zhruba raz ročne. Trošku sa na mňa za to hnevá a zdôrazňuje mi, že by som sa mala o seba viac starať.

Prečo ste verná práve známe inštitútu?

Oceňujem najmä prístup k ľuďom a profesionalitu, ktorá tu panuje. Nik vás tu netlačí do zákrokov, ktoré pre vás nie sú vhodné, a to iba kvôli peniazom. Ja som sa s Alenkou Pallovou spoznala na jednom fotení a odvtedy máme nielen vzťah lekár – pacient, ale sme i kamarátky. Vždy, keď cestujem do IEM, mám pocit, že idem pozrieť dobrú priateľku a oddýchnuť si. Okrem toho, Inštitút estetickej medicíny považujem za miesto, ktoré absolútne kráča s dobou a nasleduje celosvetové trendy. Promptne a na tej najvyššej úrovni.

Čo si myslíte, že prispieva k príťažlivému vzhľadu človeka?

Ten, kto sa dobre cíti, tak aj vyzerá. Charizma, energia, to je to, čo výrazne prispieva k jeho zovňajšku. Človek nemôže vyzerať inak než pekne, pokiaľ vidíte v jeho očiach iskru, pleť sviežu, zdravú. A krása tkvie v prirodzenosti. Podčiarknuť to pekné. Na rozdiel od iných žien, ja nemám problém priznať zákroky, veď na to kliniky krásy sú. Ale držím sa hesla – Všetko s mierou.

Na Slovensku ste pár dní, aké sú Vaše najbližšie plány?

Ako som už spomínala, domov lietam zhruba dva razy ročne a zdržím sa približne dva týždne. Nikdy sem necestujem za prácou, ale som doma, oddychujem, navštívim známych, rodinu. Tentoraz tu pobudnem do konca marca, pretože cestu na Slovensko spájam i s menšou dovolenkou v Thajsku. Na dovolenke som nebola veľmi dlho, teda vravím Alenke, nech ma dá doporiadku. Aby som mala z cesty pekné fotky. :-)

Nikola2

Zdroj foto: Archív Nikola Weiterová