Na vianočné želania nezabúdajú ani známe hviezdy. Či už serióznejšie alebo na veselšiu nôtu, ich osobné profily na sociálnych sieťach sa v týchto dňoch plnia vianočnými želaniami a kreatívnymi fotografiami zo súkromného archívu. Niektoré z nich sme pre vás vybrali aj my. :)

 Tenista Andy Murray

Andy Murray

Modelka Cara Delevingne

Cara Delevingne

Moderátorka Carol Vorderman

Carol Vorderman

Spevák Elton John

David Furnish Elton John

Herečka Drew Barrymore

Drew Barrymore

Modelka a herečka Elizabeth Hurley

Elizabeth Hurley

Spevák James Blunt

James Blunt

Herečka a modelka Kelly Brook

Kelly Brook

Kevin Pietersen

Kevin Pietersen

Niekdajšia prvá dáma USA Michelle Obama

Michelle Obama

Modelka Naomi Campbell

Naomi Campbell

Speváčka Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger

Celebritná kuchárka Nigella Lawson

Nigella

Stella McCarthey

Stella McCarthey

Vedeli ste, že … niektoré celebrity sa počas Vianoc zosobášili?

Nicole Kidman a Tom Cruise

Herci si povedali svoje Áno presne 24.12.1990 v štáte Colorado. Dvojica si dokonca adoptovala dve deti:  Isabellu Jane (narodená v roku 1992) a Connora Antonyho (narodený v roku 1995). Párik ale postupné nezhody a hlavne Cruisovu oddanosť scientologickej cirkvi neustál a jedenásť rokov po svadbe sa rozišiel.

Will Smith a Jada Pinkett Smith

Od 31.12.1997, keď hercom zneli svadobné zvony, patria zaľúbenci medzi najstabilnejšie hollywoodske páry. Zoznámili sa v roku 1990, keď sa drobná Jada zúčastnila castingu na úlohu Willovej priateľky v seriáli Fresh Prince. Hoci neuspela, stali sa z nich priatelia, o päť rokov neskôr aj milenci a manželia.

Madonna a Guy Ritchie

22.12. 2000 si ako dátum svojej svadby zvolili popová diva Madonna a uznávaný režisér Guy Ritchie. Šťastie im však nepriniesol. :( Svadobné šaty speváčke ušila módna guru Stella McCartney, družičkou bola toho času speváčkina najlepšia kamarátka Gwyneth Paltrow. Celá sláva sa uskutočnila na hrade Skibo v Škótsku, a hviezdy vyšla na viac ako milión Eur.

Zdroj foto: www.telegraph.co.uk, Instagram, Diva.sk