Speváčka Marcela Laiferová patrí k stáliciam na slovenskej hudobnej scéne. Pri pohľade na jej dokonalý zovňajšok mnohým ľuďom ako prvé napadne, že objavila zaručený recept na mladosť. Nám prezradila svoje tajomstvo.

V čom spočíva gro Vašej starostlivosti o zovňajšok?

Za absolútny základ považujem používanie kvalitných krémov a kozmetiky ako takej. Každý prehrešok voči pleti sa na nej totiž rokmi odzrkadlí. A hoci okolie nemusí vnímať naše nedostatky tak intenzívne ako my samotné, dôležitý je práve vlastný pocit zo seba samej.

Nie som však priateľom chirurgických nožov. Týmto smerom som sa nikdy uberať nechcela. Preto som sa rozhodla vyskúšať novinku US Lift, na ktorú som počula samé pozitívne ohlasy a odporučila mi ju aj pani doktorka Alena Pallová.

Prečo ste sa rozhodli zveriť do rúk Inštitútu estetickej medicíny?

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku je pre mňa miestom, kde si zaručene oddýchnem a viem, že je tu o mňa výborne postarané. Milujem tunajšiu atmosféru, úroveň starostlivosti o klientov, profesionálny personál. Taktiež si cením otvorenú debatu s pani lekárkami, nesnažia sa vám za každú cenu nanútiť niečo, čo ani nepotrebujete.

Čo vás presvedčilo absolvovať práve túto procedúru?

Patrím k ženám, ktoré sa o seba starajú, pretože si myslím, že kto nemá rád seba, nemá rád ani iných ľudí. Hlavným motívom, prečo som absolvovala dané ošetrenie, bol fakt, že ako speváčka túto časť tela ustavične namáham. Aj keď počas koncertov nič nevidno, na fotografiách som výraznejší podbradok vnímala už dlhšie.

Ako by ste zákrok opísali ženám, ktoré ho v budúcnosti zvažujú?

Nebudem klamať, zákrok som cítila a v úvode ma vpichy ihlou do inkriminovaných miest zaboleli. No v žiadnom prípade nešlo o bolesť, ktorá by sa nedala vydržať. Veď navštevujeme zubárov či iných doktorov, kde vyšetrenia nebývajú vždy najpríjemnejšie. A prežívame ich bez ujmy na zdraví. :-)

Čoskoro tu máme Vianoce. Už viete, ako ich strávite?

Tento rok oslávim najkrajšie sviatky roka u syna a jeho rodiny v Pezinku. Na tretí sviatok vianočný vyrážam s priateľmi do Tatier. Už sa veľmi teším. Čakajú ma sviatky v kruhu rodiny a priateľov, čo viac si môžem priať?