Opäť sa blíži vianočný čas a jedným z našich želaní je, aby boli naše klientky krásne, zdravé a spokojné. Preto sme sa rozhodli do prebiehajúcich akcií pridať ďalšie dve ošetrenia. Jedným je odstránenie nežiadúceho ochlpenia, keďže je najvyšší čas začať s laserovou epiláciou, aby vás v lete už žiadne chĺpky netrápili. Druhým ošetrením je špeciálna procedúra, ktorej zloženie vymyslela pre svoje milé klientky sama pani riaditeľka IEM – MUDr. Alena Pallová. Ide o Mezoterapiu – TEKUTÝ LIFTING. Viac sa dozviete nižšie.

AKCIE nájdete na http://iem.sk/akcie/ a platia do 30.11.2017.
Platnosť zakúpenej akciovej poukážky je 1 rok od zakúpenia. Objednávať sa môžete na 0800 500 511, 0910 111 669 alebo cez webovú stránku www.iem.sk.

mezoterapia_tekutý lifting (1)
Mezoterapia – TEKUTÝ LIFTING
3ml Teosyal Redensity [I] + 1ml Teosyal RHA 1

TEOSYAL Redensity [I] – odborná starostlivosť, ktorú si zaslúžite
Produkt TEOSYAL Redensity [I] má výnimočnú schopnosť natiahnuť sa a prispôsobiť akýmkoľvek pohybom tváre, dokonale vypĺňa vrásky a jemné záhyby v pleti, na krku i v dekolte. Ošetrenie je pritom maximálne jednoduché. Aplikácia prebieha drobnými vpichmi veľmi tenkou ihlou povrchovo do kože (prípadne podkožia okolo vrások), rovnomerne do celej ošetrovanej oblasti. Týmto spôsobom kyselina hyalurónová a ostatné zložky Redensity [I] pôsobia priamo vo vnútri pokožky. Výsledkom je zdravšia, menej vráskavá, pružnejšia a žiarivejšia pleť.

TEOSYAL® RHA – kráľovná medzi kyselinami hyalurónovými
Spoločnosť TEOXANE Laboratories vyvinula radu výplňových materiálov TEOSYAL® RHA na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prispôsobuje každému pohybu pokožky a pomáha zachovať jej vitalitu a jemné črty tváre.
TEOSYAL® RHA vyhladí vrásky, zabezpečí optimálnu hydratáciu kože a dlhodobo zlepší jej elasticitu tak, že črty tváre sa obnovia a tá opäť nadobudne svoju sviežosť.

2