OxyGeneo+ je inovatívna technológia, ktorá v sebe spája očistenie pokožky, zvýšenie úrovne kyslíka pleti a hĺbkovú infúziu účinných látok, ktoré blahodárne pôsobia na pleť. Tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť ju a zabrániť jej starnutiu.

OxyGeneo+ využíva Bohrov efekt, ktorý objavil Christian Bohr v roku 1904. Princípom Bohrovho efektu je fakt, že so zvýšením koncentrácie oxidu uhličitého (CO2) dochádza k zvýšeniu obsahu kyslíka (O2) v pleti zvnútra. Pri zákroku sa vďaka zmiešaniu terapeutického gélu a špeciálnej kapsule vytvorí na pleti veľké množstvo CO2, ktorý aktivuje Bohrov efekt. Tým dôjde k prirodzenému maximálnemu okysličeniu pleti.

Priebeh ošetrenia

1. Tripolárna rádiofrekvencia -

na dôkladne očistenú a dezinfikovanú pleť sa nanesie tenká vrstva špeciálneho gélu. Následne sa TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, dochádza k prehriatiu pokožky a vo vnútorných vrstvách sa začína tvoriť nový kolagén. Tripollar rádiofrekvečná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť pre ošetrenie všetkých typov pleti a to po celý rok. Ošetrenie TriPollar hlavicou je úplne bezbolestné a výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení.

2. OxyGeneo+  – 3 zákroky v 1 ošetrení -
Exfoliácia - odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
Vyživovanie – OxyGeneo+ pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl – pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.
Okysličenie pleti - OxyGeneo+ vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú, šumia a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.

3. Masáž - zlepšuje vstrebávanie účinných látok v dôsledku zvýšeného bunkového metabolizmu.

Ošetrenie trvá 50 minút, je príjemné, relaxačné, klientky sú ním nadšené, odchádzajú z neho ako znovuzrodené a navyše ihneď sa môžu zaradiť do bežného života. Účinky sú viditeľné ihneď po prvom zákroku, pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame absolvovať kúru OxyGeneo+ 6krát, a to raz týždenne, následne raz mesačne.

Prvýkrát v akciovej ponuke!

Nepremeškajte jedinečnú možnosť absolvovať ošetrenie OxyGeneo+ za akciovú októbrovú skvelú cenu 49 Eur (predtým 80 Eur)!

Akciovú poukážku si môžete zakúpiť TU!

Objednávať sa môžete na recepcii IEM, pon.-pia. od 8.00 do 20.00 hod. na tel. č. 0910 111 669.

Ošetrenie OxyGeneo+ nemá žiadnu dobu rekonvalescencie a pleť vyzerá úžasne ihneď po ošetrení. Ak máte v pláne významnú udalosť, naplánujte si ošetrenie OxyGeneo+ na ten istý deň, prípadne o deň skôr a pripravte sa vyzerať úžasne!

oxygeneoobr.č.2 (2)

obr.č.1 (1)