Vrásky na pokožke nie sú iba prejavom starnutia. Skrývajú v sebe starosti, okamihy šťastia, ale i životné skúsenosti. Na tvorbe vrások sa však nepodieľa iba genetika či vek ženy, ale tiež celý rad vonkajších prejavov (slnečné žiarenie, fajčenie, stres) a samozrejme intenzita vašich mimických prejavov. Práve nosovo-ústne vrásky či poklesnuté kútiky patria k tým, s ktorými sa dámy s pribúdajúcim rokmi stretávajú najčastejšie. Aj na tento problém ale v IEM poznáme riešenie. Bezpečný a dlhotrvajúci efekt redukcie vrások zaručí švajčiarsky výplňový produkt na báze kyseliny hyalurónovej Teosyal Global Action.

Krajšia a mladšia už do pol hodiny

Kyselina hyalurónová je sama o sebe prírodná látka, vyskytujúca sa v tkanivách všetkých živých organizmov. Jej podiel v pokožke je vysoký, významne teda ovplyvňuje jej hydratáciu, napätie i pružnosť. Aby sa predĺžil čas a efekt zotrvania kyseliny hyalurónovej v mieste aplikácie, bola novými technológiami vytvorená jej zosieťovaná forma. Produkt Teosyal Global Action je preto ešte účinnejší, s dlhotrvajúcejšími výsledkami.

Pozor akcia!

Odstránenie nosovo-ústnych vrások vám teraz ponúkame v skvelej akciovej ponuke.
Za 2 ml Teosyal Global Action, ktorej aplikáciou docielime výraznú redukciu nosovo-ústnych vrások, zaplatíte teraz miesto 520 eur iba 390 eur.

Akciu nájdete na http://iem.sk/akcie/ a platí do 30.6.2017. Platnosť zakúpenej akciovej poukážky je 1 rok od zakúpenia. Objednávať sa môžete na bezplatnej linke 0800 500 511 alebo na mob. čísle 0910 111 669, prípadne priamo cez webovú stránku IEM – www.iem.sk.

newsle - global action

Global Action

nosovoustne