Každá z nás vyskúša počas života viacero kozmetických produktov. Tie, ktoré našej pleti v konečnom dôsledku skutočne prospejú, by sa pritom dali spočítať na prstoch jednej ruky. My vám však predstavíme novinku, ktorá s prehľadom splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov. :-)

Proces starnutia pleti býva žiaľ nezvratný a nevyhne sa mu žiadna žena. Hlavnými príčinami, prečo pokožka stráca rokmi pružnosť, prirodzený lesk a sviežosť, je nielen nadbytok oxidantov, ale i postupná strata kyseliny hyalurónovej. Tá sa síce vyskytuje prirodzene v každom ľudskom organizme, no časom strácame až 2/3 z jej celkového množstva. Vo veku 35 rokov sa tak hrúbka pokožky stenčuje v priemere o 22%, v dôsledku čoho býva pleť dehydrovaná, krehká a so zníženou elasticitou. Pozorujete už dlhšiu dobu, že vaša pokožka čelí rôznym nevítaným zmenám a rady by ste tento proces spomalili? Máme pre vás riešenie!

Odborná starostlivosť, ktorú si zaslúžite

Produkt TEOSYAL Redensity [I] Beauty Booster má jedinečné a patentované zloženie, ktoré obsahuje vysokú koncentráciu prirodzenej nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej + kombináciu antioxidantov, aminokyselín, minerálov a vitamínov, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pleti. Vyhladzuje jemné vrásky na tvári, krku i v dekolte. Ošetrenie je pritom maximálne jednoduché. Malé množstvá Redensity [I] sú aplikované drobnými vpichmi veľmi tenkou ihlou povrchovo do kože (prípadne podkožia okolo vrások) rovnomerne, do celej ošetrovanej oblasti. Týmto spôsobom kyselina hyalurónová a ostatné zložky Redensity [I] pôsobia priamo vo vnútri kože. Výsledkov sa dočkáte bezprostredne po prvej aplikácii – pleť je na pohľad zdravšia, menej vráskavá, pružnejšia a žiarivejšia.

Koľko ošetrení je potrebné absolvovať?

Pre optimálny výsledok odporúčame absolvovať tri ošetrenia v 3-týždňových intervaloch pre okamžitý a kumulatívny efekt. Pre udržanie výsledku postačí už iba jedno ošetrenie tri razy ročne.

O ošetrení v kocke

Mezoterapeutická revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok priamo do pokožky. Mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín, antioxidantov, koenzýmov a 3% nezosieťovaná kyselina hyalurónová s liftingovým účinkom.

Teosyal Redensity I Beauty Booster je pre vašu pleť tým pravým

2

Vaše skúsenosti hovoria za všetko

Redensity I Beauty Booster … zlepšenie kvality pleti potvrdené klientmi:

*Prežiarenie … pochvaľuje si 60% klientov

*Elasticita … pochvaľuje si 56% klientov

*Štruktúra … pochvaľuje si 59% klientov

*Hydratácia … pochvaľuje si 61% klientov.

91,7 % ľudí bolo spokojných s ošetrením.  Takmer 92% respondentiek je pripravených ošetrenie si zopakovať a viac ako 90% žien ošetrenie jednoznačne odporúča.

Náš tip:

Pre zvýšenie komfortu je možné pred ošetrením použiť anestetický krém na znecitlivenie. Samotný produkt však obsahuje lidokaín, čo je celosvetovo využívané lokálne anestetikum.

Zdroj: Archív IEM